Edebiyatist Yazarlık Atölyesi

reklam
04 Şubat 2020 0

Yeni dönemimiz 11. Şubat’ta başlıyor. Peki Neden EDEBİYATİST Yazarlık Atölyesi?

1-Müfredatı özgündür: Türkiye’deki tüm atölyelerden çok daha farklı teknikler uygular. Taklitçi değil, ezberbozandır.

2-Hayal gücünüzün sınırlarını zorlar: Yaratıcı kurgu yapmayı oyunlarla eğlenceli bir hale getirir. .
3-Bireysel değil kurumsaldır: Bir bireyin değil, Türkiye’nin en nitelikli edebiyat dergilerinden birini çıkaran ve birbirinden özel onlarca kitap basmış nezih bir yayınevinin organizasyonudur. .
4-Başarıyı ödüllendirir: Sadece sertifika vermekle kalmaz. İyi kalemlere kendi bünyesindeki dergilerde yazı yazma fırsatı sunar.

5-Özel hissettirir: Sınıflar en fazla 12 kişiliktir. Kaçırdığınız ders için birebir çalışma/telafi fırsatı verir.

6-Sizi yormaz: Merkezi bir yerdedir. Ulaşım kolaydır. Dersler Şişli-Bomonti’de güzel bir kafede atölye için özel olarak hazırlanmış bir toplantı odasında yapılır. Siz dersteyken yakınlarınız kafede kahvesini yudumlayarak vakit geçirebilir.

7-Vaktinizin kıymetini bilir: Atölyemiz salı günleri 18:00-21:00 saatleri arasındadır. Haftasonlarınızı, mesainizi, okulunuzu, gün ışığınızı size bırakır. .
8-Cebinizi üzmez: Fiyatı benzer atölye programlarına göre çok daha ekonomiktir. .
9-Güzel dostluklar kazandırır: Beraber öyküler, şiirler yazdığınız; birbirinizin yazılarınızı değerlendirdiğiniz; kendinizi başka bir dünyada hiseetirecek dostluklar kurmanıza vesile olur.

10-Size güvenebileceğiniz bir yayınevinin kapılarını açar: Bir kitap dosyası hazırladığınızda kapısını çalacağınız ilk yerdir. Eserinizin titizlikle ve en objektif yaklaşımla inceleneceğini bilirsiniz. Kandırılmazsınız. Dolandırılmazsınız. En önemlisini hayal kırıklığına uğramazsınız. Babaevi gibidir.

#edebiyatist#edebiyatistyazarlikatolyesi#yaratıcıyazarlık#yazarlıkatölyesi#okumaatölyesi#atölye

BENZER KONULAR
YORUM YAZ