Edebiyatist Yazarlık Atölyesi

reklam
04 Şubat 2020 0

Yeni dönemimiz 11. Şubat’ta başlıyor. Peki Neden EDEBİYATİST Yazarlık Atölyesi?

1-Müfredatı özgündür: Türkiye’deki tüm atölyelerden çok daha farklı teknikler uygular. Taklitçi değil, ezberbozandır.

2-Hayal gücünüzün sınırlarını zorlar: Yaratıcı kurgu yapmayı oyunlarla eğlenceli bir hale getirir. .
3-Bireysel değil kurumsaldır: Bir bireyin değil, Türkiye’nin en nitelikli edebiyat dergilerinden birini çıkaran ve birbirinden özel onlarca kitap basmış nezih bir yayınevinin organizasyonudur. .
4-Başarıyı ödüllendirir: Sadece sertifika vermekle kalmaz. İyi kalemlere kendi bünyesindeki dergilerde yazı yazma fırsatı sunar.

5-Özel hissettirir: Sınıflar en fazla 12 kişiliktir. Kaçırdığınız ders için birebir çalışma/telafi fırsatı verir.

6-Sizi yormaz: Merkezi bir yerdedir. Ulaşım kolaydır. Dersler Şişli-Bomonti’de güzel bir kafede atölye için özel olarak hazırlanmış bir toplantı odasında yapılır. Siz dersteyken yakınlarınız kafede kahvesini yudumlayarak vakit geçirebilir.

7-Vaktinizin kıymetini bilir: Atölyemiz salı günleri 18:00-21:00 saatleri arasındadır. Haftasonlarınızı, mesainizi, okulunuzu, gün ışığınızı size bırakır. .
8-Cebinizi üzmez: Fiyatı benzer atölye programlarına göre çok daha ekonomiktir. .
9-Güzel dostluklar kazandırır: Beraber öyküler, şiirler yazdığınız; birbirinizin yazılarınızı değerlendirdiğiniz; kendinizi başka bir dünyada hiseetirecek dostluklar kurmanıza vesile olur.

10-Size güvenebileceğiniz bir yayınevinin kapılarını açar: Bir kitap dosyası hazırladığınızda kapısını çalacağınız ilk yerdir. Eserinizin titizlikle ve en objektif yaklaşımla inceleneceğini bilirsiniz. Kandırılmazsınız. Dolandırılmazsınız. En önemlisini hayal kırıklığına uğramazsınız. Babaevi gibidir.

#edebiyatist#edebiyatistyazarlikatolyesi#yaratıcıyazarlık#yazarlıkatölyesi#okumaatölyesi#atölye

Fatih Ayan
Fatih Ayan Diğer Yazıları
1983 Ordu Doğumlu, İlköğretimini İstanbul’da tamamladı. Marmara Üniversitesi’nde İşletme okudu. Aynı üniversitenin Uluslararası Kalite Yönetimi, Sakarya Üniversitesi’nin de İktisat Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı. Yüksek Lisansa başladığı 2010 yılından bu yana yazdığı öyküler çeşitli dergilerde yayımlandı. 2014 yılında kendi dergisini kurdu(Edebiyatist). Sonrasında, Gamlıbaykuş Dergisi ve Songemi Dergisi’nde Genel Yayın Yönetmenliği yapan Fatih Ayan 2017’de dergisiyle aynı adı taşıyan yayınevini kurdu. Edebiyatist Yayınevinin Genel Yayın Yönetmenliğini yürüten yazar, son bir yılda 20 kitabı yayıma hazırladı.
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

YAZARLAR
Hüseyin Opruklu
Bilgi yok.